Betdaq Ödeme Yöntemleri

Bu yabancı platform üzerinde yer aldığınızda, para kazandığınızda, betdaq ödeme yöntemleri ile kazandığınız paraları geri alacaksınız. Henüz Türkiye piyasasında kullanım imkanı yaratılmamış olmak ile birlikte, müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede, çok kısa bir süre içerisinde Türkiye piyasasına kapıların açılacağı, online hizmetlerini tamamının Türkiye piyasasına da, uluslararası piyasa standartları dahilinde aktarılacağı öğrenilmiştir. Bu site finansal işlemlerin yönetilmesi konusunda, uluslararası sistemler anlayışında hareket etmektedir. Bilindiği üzere betdaq markası, Cebelitarık hükümeti tarafından lisans alınmış bir platform olarak, uluslararası piyasada halen hizmetlerine devam etmektedir ve bu hizmetlerin farklı ülkelere yayılmaya başladığı görülmektedir. Sizde bu site Türkiye piyasasına giriş yaptığınız andan itibaren çalışabilir ve bu şirketin üzerinden, elde ettiğiniz kazançları sorunsuz bir şekilde geri alabilirsiniz.

Betdaq Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Net bir şekilde, uluslararası finansal işlemler ifadesinin kullanılması mümkündür. Bu kapsamda betdaq ödeme yöntemleri nelerdir? Sorusunun karşılığında görüldüğü kadarı ile dünya genelinde kullanabileceğiniz seçenekler tercih edilmektedir. Türkiye’deki tanımlamalar üzerinden hareket edilir ise, bankacılık işlemleri, havale, anında havale, hızlı havale ve EFT gibi işlemler geçerlidir. Sanal cüzdanlar ile ödeme yöntemlerine de ağırlık verildiği görülmektedir. Jeton ile TL Nakit ile neteller ile ödeme sistemleri çalışmaktadır. Ayrıca, bu siteye yine uluslararası piyasada geçerliliğe sahip olan, kredi kartları ile de, kullanıcı adına ve soyadına ait olan kredi kartları ile kazanılan paraları aktarmaktadır.

Betdaq Ödeme Kuralları Var mı?

Elbette betdaq ödeme kuralları var mı? Sorusunun karşılığı bulunmaktadır. Bu site de, gördüğünüz, duyduğunuz, okuduğunuz birçok yabancı oyun sitesi gibi, kara para aklama politikasına karşı durmaktadır. Ödeme işlemlerindeki temel kural, hesap açılması ve para yatırılmasıdır. Herkes önce hesap açacak, sonra para yatıracak, en az 1 defa para yatırma işlemini yapacaktır. Hesapta parayı görecektir. Yatırdığı parayı betdaq hizmetlerinde, tamamı olacak şekilde kullanacak ve en az 1 defa para kazanma şansını elde etmiş olacaktır. Herkes, kazandığı para hakkında, para çekme talimatı vermek zorundadır. Vereceği talimattaki hesapların tamamı, kullanıcı adına ait olmalıdır. Kurallar dahilinde hareket eden bir kullanıcının, problem yaşama ihtimalin olmadığı görülecektir.

Betdaq Ödeme Yöntemleri İçin Belge Talep Ediyor mu?

Betdaq ödeme yöntemleri için belge talep ediyor mu? Elbette belge talep etme hakkına sahiptir. Bir olumsuzluk  görülür ise, hemen güvenlik tedbirleri devreye girecektir. Güvenlik tedbirlerinin ilk aşamasında, belge talebi bulunmaktadır. Bir kullanıcının hesabından, başka bir isim ve soy isim üzerine para çekme talimatı verilir ise, derhal bu uygulama harekete geçecek, güvenlik gerekçesine istinaden, ispatlayıcı niteliğindeki belgeler talep edilecektir. Bu yüzden dikkatli davranmalısınız. Ayrıca, hesap açıp üye olduktan sonra, ilk defa para yatırmış ve ilk defa para kazanmış iseniz, bunun karşılığında ilk defa para çekme talimatı veriyor iseniz, yine kullandığınız hesabın ya da sanal cüzdanın, size ait olduğunu ispatlamanız amacı ile 1 defa geçerli olacak şekilde, belge göndermeniz söz konusu olabilir.

Bunun haricinde, belirli bir miktar üzerine çıkıp para çekme talimatı vermeniz nedeni ile miktarı geçtiğimiz için, sizlerden her seferinde aynı belgenin, ayrı ayrı istenmesi şeklinde bir uygulamanın olmadığı değerlendirilmektedir. Bazı sitelerde, bazı yabancı oyun sitelerinde, bu yönde bir uygulama görebilirsiniz. Ancak, betdaq sitesinde belirli bir miktar üzerinde belge talebi edilir şeklinde bir uygulamanın olmadığı görülmektedir. Müşteri hizmetlerinden, finansal departmandan bilgi talep ettiğinizde de, aynı sonuç, aynı açıklama ile karşılaşacaksınız. Her üye için aynı standartlarda hizmet verildiği, her üye için aynı prensipler dahilinde hareket edildiği, üyeler arasında herhangi bir ayrım yapılmadığı görülmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*